Nezávislé kúrenie Webasto Thermo Top:

Inteligentná technológia, ktorá neustále prekvapuje

Kľúčová časť
Thermo Top znamená: pohodlie a príjemná teplota vo Vašom aute.
 
 

Chladiaci okruh Vášho vozidla je ohrievaný a tým aj motor v predstihu. Vytvorené teplo je potom vyfukované ventilátorom priamo cez vykurovací a ventilačný systém auta. Takže sneh, námraza a ľad sa rozpúšťajú, okná sa rozmrazujú. Výsledok: nasadnete do pohodlného, predhriateho auta s čistými oknami, tešíte sa z pohodovej teploty, motor štartuje za tepla (ochrana pred opotrebovaním) a Vy si vychutnávate rozmaznávajúci komfort od začiatku.


Vlastníte diesel?
Potom je pre Vás tou správnou vecou Webasto rozširovacia sada pre moderné dieselové motory. Pretože dieselové motory sú často už z výroby vybavené takzvaným „prihrievačom“, ktorý môže byť prerobený na plne funkčné nezávislé kúrenie obzvlášť efektívnym spôsobom. Opýtajte sa na to Vášho špecializovaného predajcu.


 

 

 Najmodernejšia technológia, inovatívny dizajn: Telestart T100 HTM
Objavte inteligentné riadenie doby vykurovania pomocou diaľkového ovládania, s dosahom 1000 m: Vy určíte čas odjazdu,Telestart T100 HTM za Vás vypočíta a skontroluje čas zapnutia vykurovania ako funkciu aktuálnej okolitej teploty. Takto si vychutnávate maximálne pohodlie, ktoré sa vyznačuje zvlášť hospodárnym riadením.

 

 

 

Kúrenie na zavolanie: Thermo Call

Zapínanie a vypínanie, nastavovanie, prednastavenie doby kúrenia a vetrania – dajte Vášmu nezávislému kúreniu Webasto príkaz vcelku elegantne pomocou telefónu – odkiaľkoľvek.

 

Jednoducho stlačením tlačidla: Telestart T91
Najmodernejšia technológia vo forme prívesku na kľúče – tento malý diaľkový ovládač má dosah do 1000 metrov a s funkciou spätnej kontroly je nielen praktickým, ale tiež špeciálnym príslušenstvom.


Nastavený na teplo: luxusný, nastaviteľný časovač doby vykurovania.
Dokonalé načasovanie klasickým spôsobom – s možnosťou nastaviť tri časy zapnutia nezávislého kúrenia do 24 hodín vopred.

(c)Logika a.s.d. 2009